Järelvaadatav: kuningas Riiber jäi Otepääl alistamatuks, Ilves teenis esimesed MK-punktid!

FOTO: tairo

Kristjan Ilves on ületanud mõõna ning tõi koduselt Otepää MK-etapilt esimesed punktid! Hüppevooru järel 13. kohalt teele asunud Ilves sai 28. koha, jäädes võitnud Jarl Magnus Riiberile alla +1.41,2.

Tulemused: 1. Jarl Magnus Riiber (NOR), 2. Johannes Rydzek (GER) +20,9, 3. Akito Watabe (JPN) +43,6 ... 28. Kristjan Ilves +1.41,2.

ENNE VÕISTLUST:

Laupäeval jäi hüppevõistlus tugeva tuule tõttu ära.

 «Tuul puhus küljelt ja väga erineva tugevusega. Kord oli 3 m/s, juba sekundi-paari pärast 6, vahel 7 ja isegi 9. Seda oli meie jaoks liiga palju. Üritasime kõigest väest, aga kahjuks saime mäest alla lubada vaid ühe proovihüppaja. Me ei suuda säärastes oludes tagada võistlejate ohutust ega võrdseid tingimusi. Kahjuks pidime seetõttu langetama taolise otsuse,» selgitas Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) kahevõistluse direktor Lasse Ottesen Postimehele. 

Tänane meeste kvalifikatsioon algab kell 10.45, eestlastest on stardis Kristjan Ilves, kes sai eile 35. koha. «Loodan, et saame hüppama ning siis teen oma hüppe juba ära,» hindas Ilves oma seisu. Reedeses proovivoorus kandus tema parim tulemus 98,5 meetrini. 

Kahevõistlejate suusahüpped järelvaadatavad:

Tagasi üles
Back