Fotod: M-Sport näitas uue väljanägemisega WRC-masinat

M-Spordi tänavused piloodid saavad võimaluse sõita MM-sarjas uue väljanägemisega Ford Fiesta WRC-masinaga.

FOTO: M-Sport/Twitter

Autoralli MM-sarja kuuluv M-Spordi meeskond avalikustas pildid uue väljanägemisega tänavuse hooaja Ford Fiesta WRC-masinast.

Viimati 2016. aastal kasutusel olnud nitrovärvi sinine on tagasi ning masina küljel võib märgata kujutist hiljuti avatud vastsest testirajast.

«Järgmine aasta on M-Spordile väga oluline ning see kajastub auto uues väljanägemises. Meil on kavas mitmed uued projektid – ma olen tohutult uhke uue disaini üle,» sõnas pikaaegne M-Spordi pealik Malcolm Wlson, kelle asemel on alates tänavusest hooajast uus tiimijuht tema seniaegne parem käsi Richard Millener. Wilson keskenub M-Spordi äriliste eesmärkide saavutamisele. «Ma tahan tänada kõiki meie toetajaid, kuna ilma nende toetuseta me poleks suutnud maailmameistrivõistlustele osalemist jätkata,» lisas Wilson.

Täishooaja ehk 14 MM-etappi keeravad tänavu Fordi rooli britt Elfyn Evans ja soomlane Teemu Suninen. Lisaks on teada, et valitsev WRC2 sarja meister, rootslane Pontus Tidemand, on Monte Carlo ja Rootsi rallidel M-Spordi kolmanda sõitjana stardis. Veel saab väidetavalt WRC-sarjas oma võimaluse vähemalt ühel MM-rallil 22-aastane britt Gus Greensmith, kes osaleb Portugali rallil.

Tagasi üles
Back