Cristiano Ronaldo kaotas maailma treenituima sportlase tiitli üllatusmehele

Cristiano Ronaldol ei ole käsil parimad ajad.

FOTO: REUTERS PHOTOGRAPHER / REUTERS / Scanpix

Ajakiri Sports Illustrated koostas juba mitmendat aastat omapärase tabeli, üritades eri spordialade tähti järjestada vastavalt sellele, kui heas füüsilises vormis nad on. Meestest pidi mullune parim Cristiano Ronaldo tänavu tiitli loovutama.

Esikümnest on seekord napilt välja jäänud näiteks Russell Westbrook ja Luka Modric (vastavalt 13. ja 12. koht). Sinna pääsesid (tagantpoolt ettepoole) poksija Canelo Alvarez, vabavõitleja Conor McGregor, šõumaadleja Jordan Burroughs, korvpallur LeBron James, CrossFitiga tegelev Mat Fraser, kümnevõistluse maailmarekordimees Kevin Mayer ja tennise maailma esireket Novak Djokovic.

Esikolmiku moodustavad sedapuhku «Kreeka friik» ehk kossuäss Giannis Antetonkoumpo, liidrikohalt teiseks kukkunud Cristiano Ronaldo ja võitja, NFLis rekordeid purustanud 21-aastane Saquon Barkley. 183-sentimeetrise ja 106 kg kaaluva Barkley trumpidena toob Sports Illustrated välja kiiruse, võimsuse ja akrobaatilisuse, märkides eraldi ära, et mees hiilgab ka väga vägevate reielihastega.

Naistest võidutseb tabelis teist aastat järjest riistvõimleja Simone Biles. Talle järgnevad kaugus- ja kolmikhüppaja Caterine Ibarguen ning austraallannast CrossFiti täht Tia-Clair Toomey.

Kogu tabelit, kus järjestatud 25 parimas vormis mees- ja 25 naissportlast, näeb siit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotta maintain... stay focused ?

A post shared by Saquon Barkley (@saquon) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Simone Biles (@simonebiles) on

Tagasi üles