Otepääl selgusid esimesed Eesti meistrid lumevolles

Laupäeval toimusid Otepääl esimesed lumevolle Eesti meistrivõistlused.

Naiste arvestuses riputati ajaloolised kuldmedalid kaela võistkonnale koosseisus Mari-Liis Graumann, Inga Parve, Katrin Nevolainen. Meestest krooniti meistriks võistkond, kuhu kuulusid Ragnar Pähn, Mihkel Nuut, Heiki Hunt ja Karl Jaani, kirjutab Volley.ee.

Nii meeste kui naiste arvestuses mängisid kõik omavahel korra läbi. Naisi oli osalemas neli võistkonda ja hõbedale tulid Kadri Leiten, Kristi Vink, Jaanika Jakobson ning pronksile Maret Kuuse, Egle Pesti, Mirje Roasto ja Ingrit Lang.

Kullanaiskond kaotusevalu ei tundnud, saades kirja kolm võitu ning teenis 6 punkti, teise koha naiskond kogus 5 ning kolmanda koha saajad 4 punkti. Neljandaks jäänud Lidia Lellsaar, Anna-Liisa Peetmaa, Kädi Böckler teenisid 3 punkti.

Mehi tuli kohale kolme meeskonna jagu ning hõbedale tuli võistkond koosseisus Steven Meilus, Johann Olaf Lääne, Taavi Ruuspõld ja pronksid riputati kaela võistkonnale, kuhu kuulusid Märt Roosna, Mirko Känd ja Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur.

Esikohameeskond võitis mõlemad kohtumised ja teenis 4 punkti, teise koha saajad said kirja võidu ja kaotuse ning 4 punkti. Kolmandaks jäänud võistkond sai samuti ühe võidu ja ühe kaotuse ja kokku 2 punkti, nende geimide suhe oli teise koha saajatest kehvem.

Tagasi üles