Aleks Lesk
Leroy Sane
Leroy Sane Foto: Andrew Yates / imago/Sportimage

Manchester City alistas Inglismaa kõrgliigas Huddersfieldi kindlalt 3:0.

Inglismaa kõrgliigas viimasel kohal olev Huddersfield ei suutnud arvatult Manchester City'le suurt vastupanu osutada. City asus kohtumist 18. minutil juhtima äärekaitsja Danilo väravast 1:0. Sama seisuga mindi ka poolajapausile.

Teisel poolajal suurendasid City eduseisu 54. minutil Raheem Sterling ja kaks minutit hiljem oli täpne ka Leroy Sane, kes vormistas kohtumise lõppseisuks 3:0.

Pärast 23. mänguvooru on endiselt Inglismaa kõrgliigat juhtimas Liverpool, kuid Manchester City on tänu võidule vaid nelja punkti kaugusel. Liigas hoiab kolmandat kohta Tottenham, kes on kugunud 48 punkti. Tottenham kohtub täna aga Fulhamiga.