Tottenham teenis viimase sekundi väravast ülimagusa võidu

Aleks Lesk
Dele Alli
Dele Alli Foto: Craig Mercer / Sportimage/PA Images

Tottenham suutis Inglismaa kõrgliigas tulla välja raskest seisust ning kirjutas tabelisse juurde kolm võidupunkti.

Tottenhami jaoks algas mäng koheselt keeruliselt, kui 17. minutil asus Fulham kohtumist juhtima, kui nurgalöögist saatis palli oma väravasse Tottenhami ründaja Fernando Llorente.

Siiski suutis teisel poolajal Tottenham end koguda ning 51. minutil suutis Dele Alli seisu viigistada Christian Erikseni heast söödust. Kohtumine oli 1:1 seisul jõudnud lisaminutiteni, kui viimastel sekunditel Harry Winks Tottenhamile 2:1 võidu tõi.

Tottenham sai nii tabelisse juurde kolm punkti ning asub kõrgliigas endiselt kolmandal kohal, kaotades liidrile Liverpoolile 9 punktiga. Tottenhami kurvastuseks sai kohtumise lõpus vigastada esimese värava löönud Alli.