Manchester Unitedi norralasest peatreeneri Ole Gunnar Solskjæri käe all on Inglismaa tippklubi võitnud kõik senised kohtumised. Foto: DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel sai tähtsa võidu Manchester United, kes alistas 1/16-finaalis tulemusega 3:1 Londoni Arsenali.

Seni seitsmest seitse võitnud Ole Gunnar Solskjær jätkas oma imelist seeriat, kui United sai juba esimese pooltunni järel kahe minutiga kaks väravat. Jala said valgeks Alexis Sanchez ja Jesse Lingard, poolaja lõpus lõi Pierre-Emerick Aubameyang küll vastu, ent sellest jäi väheks. Lõppseisu vormistas enne lõppu Anthony Martial, vahendab Soccernet.ee.

Teises eilses mängus jõudis 16 parema sekka Bristol City, kes sai 2:1 jagu Boltonist.