«PowerStage»: kuivõrd raske oli veenda Tänakut julget rehvivalikut tegema?

Ott Tänak ja Martin Järveoja.

FOTO: SANDER ILVEST / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Iga autoralli MM-etapi nädala kolmapäeval ja rallijärgsel teisipäeval on Kuku raadios saade "Powerstage", kus Rauno Paltser ja Gustav Kruuda vaatavad eesolevale rallile otsa või räägivad toimunud võistlusest. Seekord on fookuses Monte Carlo ralli, millest tuleb juttu nii legendaarse kaardilugeja Kuldar Sikuga kui ka endise Eesti autospordi liidu juhatuse esimehe Erik Lepiksoniga.

Saate esimeses pooles on võimalik kuulata intervjuud Kuldar Sikuga, kes koos sõitja Martin Kanguriga täitsid Ott Tänaku ja Martin Järveoja esisõitja rolli, mis tähendab, et nad sõitsid katsed varem läbi ja andsid infot, millised on sõiduolud.

Erik Lepikson, kes on ise MM-rallidel kaardilugejana Egon Kaurile legendi lugenud, käis Monte Carlo rallit fännina kohapeal jälgimas. Juba teist aastat valiti sõpruskonnaga keeruline Monte Carlo ralli. Miks?

Veel räägib Lepikson Tänaku tiimikaaslasest Jari-Matti Latvalast ja arutletakse, miks 13. MM-hooaega alustanud soomlane ei suuda ikkagi püsivalt häid tulemusi näidata.

Lisaks võtavad saatejuhid Rauno Paltser ja Gustav Kruuda ükshaaval läbi kõikide WRC-sõitjate tegemised Monte Carlo rallil.

Kogu saadet on võimalik kuulata SIIT.

Tagasi üles
Back