Walesi meister naasis Eesti meistriliigasse

Kevin Kauber (number 16) Levadia särgis Nõmme Kalju vastu.

FOTO: Raul_Mee /

Paide Linnameeskonna jalgpalliklubi andis sotsiaalmeedias teada, et sõlmis aastase lepingu ründaja Kevin Kauberiga, kes eelmisel hooajal tuli Walesi meistriks.

23-aastane Kauber on viimased kuus aastat suuresti veetnud välisklubides, esindades Soomes Turu Palloseurat, Sloveenias NK Krkat ja NK Tomlinit ja Lätis FK Jelgavat.

Eelmise aasta jaanuaris liitus Kauber Walesi klubiga The New Saints FC, kelle ridades õnnestus võita Walesi meistrikuld. Hooaja teises pooles mängis Kauber Soome esiliiga meeskonnas Ekenäs IF.

Premium liigas on Kauber mänginud vaid 2016. aastal, mil hooaja hõbedaga lõpetanud FC Levadia ridades lõi ta 16 mänguga kaheksa väravat. Seejuures tegi Kauber oma Premium liiga debüüdi 7:1 võidumängus Paide Linnameeskonna üle, lüües kaks väravat ja andes kaks resultatiivset söötu.

Eesti noortekoondiste eest on Kauber kaasa teinud koguni 66 mängus ja löönud kümme väravat.

Kevin Kauber: «Väga hea meel on liituda noore ja ambitsioonika Paide Linnameeskonnaga. On näha, et Paide on vaeva näinud sooviga tugevdada meeskonda veelgi ja teha liigas samm edasi. Üks suurtest põhjustest, miks Paidega liitusin, ongi just see, et meeskonnal on tahtmist mängida kõrgemal tasemel ja eesmärgid on kõrged.»

Kevin Kauber.

FOTO: Heiki Laan / Paide Linnameeskond

Tagasi üles