Liverpooli tiitlijaht sai valusa hoobi

Joe Gomez. FOTO: SCOTT HEPPELL / REUTERS

Liverpooli jalgpalliklubi keskkaitsja Joe Gomez peab oma vigastatud jalaga minema operatsioonile ning tema väljakule naasmise tähtaeg lükkub veelgi edasi.

Gomez sai vigastada 5. detsembril mängus Burnleyga, kui põrkas kokku nende kaitsja Ben Meega. Algselt ennustati 21-aastase mängumehe vigastuspausi pikkuseks kuus nädalat, ent nüüd on selge, et see venib pikemaks. Eelduste kohaselt peab ta väljakult eemal olema veel vähemalt kuus nädalat.

See tähendab, et ta ei saa meeskonda aidata tähtsates liigamängudes Manchester Unitedi ja Evertoniga, samuti jäävad tal vahele Meistrite liiga kaheksandikfinaalid Müncheni Bayerni vastu.

Liverpooli jaoks on tegu valusa tagasilöögiga, sest just Gomez on nende poolelt teinud sel hooajal enim vaheltlõikeid (48). «See on suur tagasilöök, sest enne vigastust oli ta fantastilises vormis. Aga ta on meie jaoks liiga väärtuslik, et võtta üleliigseid riske. Peame operatsiooniga leppima ning lootma, et ta taastub vigastusest hästi ära,» ütles meeskonna peatreener Jürgen Klopp.

Tagasi üles
Back