Jaapani jalgpallistaar avas uue koduklubi eest väravaarve vaid 18 sekundiga

Aleks Lesk
Shinji Kagawa tegi uskumatu debüüdi
Shinji Kagawa tegi uskumatu debüüdi Foto: Seskimphoto / imago/Seskim Photo

Jaapani jalgpallistaar Shinji Kagawa tutvustas end oma uuele kodumeeskonnale ründajale vägagi kohase vägitükiga.

Kagawa, kes kuulub Dortmundi Borussia hingekirja, läks sel talvel laenule Türgi tippklubisse Besiktas. Möödunud nädalavahetusel tegi Kagawa Besiktase eest ka koheselt debüüdi, kui ta 81. minutil vahetusest mängu sekkus.

Jaapanlane jõudis väljakul viibida täpselt 18 sekundit, kui ta juba oma nime väravalööjate hulka kirja sai. Kagawa aga otsustas oma debüüdi veelgi vägevamaks teha ning nii lõi ta mõned minutid hiljem ka teise värava kaugest karistuslöögist.

29-aastane Kagawa aitas nii Besiktase koduväljakul Antalyaspori vastu koguni 6:2 võiduni. Tänu sellele tõusis Besiktas kõrgliigas ka kolmandale kohale 33 punktiga. Liigat juhib suurepärast hooaega tegev Istanbuli Basaksehir 44 punktiga.