Red Bulli boss: Hamilton kardab kõige rohkem Verstappenit

Red Bulli boss Christian Horner (vasakul) ja Max Verstappen.

FOTO: Edgar Su / REUTERS

Vormel 1 sarjas Red Bulli meeskonna pealikuna töötava Christian Horneri sõnul sõnul kardavad nii viimase kahe aasta maailmameister Lewis Hamilton (Mercedes) kui ka Sebastian Vettel (Ferrari) tuleval hooajal kõige rohkem Max Verstappenit.

21-aastane hollandlane võitis eelmisel hooajal kaks etappi ning lõpetas kokkuvõttes neljanda kohaga. Viiekordne ilmameister, 34-aastane Hamilton kogus aga aasta jooksul 11 etapivõitu ning teisel kohal lõpetanud neljakordne tiitlivõitja Vettel viis.

«Kui vaadata Maxi esitust eelmise hooaja teises pooles, siis ta teenis Lewise järel kõige rohkem punkte,» sõnas Horner. «Ma ei usu, et tal on võrreldes nendega midagi puudu, kui me suudame talle pakkuda piisavalt vajalikku tuge. Ma usun, et ta on tegelikult sõitja, keda nad kardavad kõige rohkem,» lisas ta.

«Ma arvan, et ta on kindlasti küpsem ning seda tõestas ta juba ka eelmisel hooajal. See on tal tulnud tänu kogemustele. Ta lihtsalt näeb maailma juba laiemalt ning suudab pingetega toime tulla,» kiitis Red Bulli pealik oma hoolealust.

Vormel 1 sarja hooaja avaetapp Austraalia GP on kavas 17. märtsil.

Tagasi üles