Kas viimasel neljal aastal Copa del Rey võitnud FC Barcelona jõuab ka tänavu võiduni, selgub alles mais. Esmalt tuleb alistada aga Madridi Real, kellega mängiti täna poolfinaalis 1:1 viiki.

Seejuures oli kuni 63. minutini Lionel Messita mänginud Barcelonal tükk tegu, et Realile värav lüüa. Pealinna meeskond läks kohtumist juba kuuendal minutil Lucas Vázquezi väravast juhtima.

Kerge traumaga võidelnud Messi asemel kerkis Barcelona kangelaseks aga Malcom. Kogu mängu osavalt Madridi kaitsjatest läbi murdnud brasiillane sai lõpuks jaole 57. minutil.

Korduskohtumine peetakse 27. veebruaril Madridis.