Bayern elas oma elu keeruliseks

Toimetas Silver Tabo
Serge Gnabry.
Serge Gnabry. Foto: KAY NIETFELD / AFP

Saksamaa jalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalis läksid raskustega edasi Müncheni Bayerni mängumehed, kui alles lisaaja järel alistati tulemusega 3:2 Berliini Hertha ametivennad.

Hertha pani kodusel olümpiastaadionil Bayernile kõvasti vastu ja juba kolmandal minutil mindi juhtima, vahendab Soccernet.ee.

Teise poolaja alguseks oli aga oma esimest hooaega Bayernis tegev Gnabry viinud omakorda Bayerni juhtima, aga ka Hertha ei olnud lõpetanud. Mats Hummelsi eksimusest pääses jooksu Davie Selke, kes palli väravavahist mööda lükkas ning pealtvaatajatele veel pool tundi jalgpalli pakkus. Kingsley Comani pealöögi toel sammusid veerandfinaali siiski Bayerni mängumehed.