Vene panusest jäi väheks: Gran Canaria sai Euroliigas järjekordse kaotuse

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Herbalife Gran Canaria/Twitter

Korvpalli Euroliigas teenis Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria võõrsil 74:93 kaotuse Istanbuli Anadolu Efesilt.

Kuigi Gran Canaria kaotas esimese veerandaja seitsme punktiga, suudeti teisel veerandajal näidata head mängu ning poolajapausile mindi juba kolmepunktilises eduseisus.

Teisel poolajal jäädi aga Istanbuli klubile selgelt alla. Kolmas veerandaeg kaotati 14:26, neljas 14:24 ning kogu mäng 74:93.

Võitjate parimana viskas Krunoslav Simon 25 punkti. Gran Canaria parim oli 16 punktiga Celvin Hannah. Siim-Sander Vene pääses platsile 11 minutiks ning tabas ühe kolmepunktiviske.

Tabelis on Gran Canarial kirjas 6 võitu ja 15 kaotust, mis annab 14. koha. Anadolu Efes on 14 võidu ja 8 kaotusega tabelis neljas.