Naomi Osaka või Kelly Sildaru - kes saab USA Spordiakadeemia kuu sportlaseks?

Kelly Sildaru on Eesti aasta noorsportlane

FOTO: Konstantin Sednev

USA Spordiakadeemia nimetas nominendid kuu parima sportlase valimiseks nii meeste kui naiste seas ning seekord saab hääletada ka Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru poolt!

Iga huviline saab oma lemmiku poolt hääletada internetileheküljel www.ussa.edu kuni 14. veebruarini. Naistest on lisaks X-mängudel kolm medalit võitnud Sildarule valikus Alysa Liu (iluuisutamine, USA), Katelyn Ohashi (iluvõimlemine, USA), Naomi Osaka (tennis, Jaapan), Fanny Smith (suusakross, Šveits), Elana Meyers Taylor (bobisõit, USA).

Meestest on valikus Johannes Thingnes Bø (laskesuusatamine), Nathan Chen (iluuisutamine, USA), Novak Djokovic (tennis, Serbia), Mikkel Hansen (käsipall, Taani), James Harden (korvpall, USA), Trevor Lawrence (NFL, USA).

USA spordiakadeemia kuu nominentide sekka valiti kuus naissportlast ja kuus meessportlast, kes on näidanud jaanuarikuu jooksul maailmas silmapaistvaid tulemusi ning panustanud oma spordiala arengusse. Kuu sportlaseks valitud atleetid osalevad ka USA spordiakadeemia aasta sportlase valimisel. 

Tagasi üles