McGregor kummardas kulupead ja tõreles tõbisega

Anderson Silva embamas Israel Adesanyat pärast nende pinevat matši.

FOTO: Andy Brownbill/AP/SCANPIX

Austraalias Melbourne’is peeti täna UFC 234 võitlusõhtut, kus astus puuri veteransportlane Anderson Silva ja kuni 84-kiloste meeste seas haaras matšita tiitlivöö endale Kelvin Gastelum. Conor McGregoril oli mõlemale mehele sõnum – ühele ilus, teisele mitte.

43-aastane Silva pidas maha paeluva lahingu Israel Adesanyaga, pidi küll uusmeremaalase paremust tunnistama, kuid sellegi poolest kiideti tema sooritust sotsiaalmeedias taevani. McGregorgi oli matšist võlutud ja arvas, et ta võiks endast 13 aastat vanema sportlasega mõõtu võtta.

«Anderson on üks osav-osav võitleja. Neid nippe arendad sa üksnes läbi aastatepikkuse lahingukogemuse. Fenomenaalne esitus. Osav veteran. Austan alati meeletult. Mul oleks au!» esitas McGregor Twitteris Silvale väljapeetud pakkumise. Kui too otsustab McGregori asemel aga maikuus kohtuda hoopis vana vaenlase Nick Diaziga, siis soovib McGregor olla selles õhtus osaline näiteks läbi Nate Diazi matši.

Väljaspool väljapeetud väljakutseid saatis McGregor aga paar tõsisemat sõna UFC ja Gastelumi suunas, sest viimasel tuvastati enne võitlusõhtut stafülokoki nakkus. Õnneks mees ringi astuma ei pidanud, sest tema vastane Robert Whittaker pidi minema ootamatule songaoperatsioonile, kuid McGregori arvates oli ilge, et võitleja üldse saaligi lubati.

«Tema nahal roomavad ussikesed! Oli naeruväärne, et isegi kaaluti ta võitlema lubamist. Rääkimata, et ta kõnnib nüüd saalis ringi ja surub meie fännide käsi. Keegi seadke kord jalule, kohe. Ja steriliseerige see meistrivöö. Koheselt,» kurjustas iirlane.

McGregor peab praegu kuuekuulist võistluskeeldu möödunud aastal matšis Habib Nurmagomedoviga toimunud rüseluse tõttu. Keeld lõppeb aprillis.

Tagasi üles