Otepää IBU karikaetapil tulevad starti kõik Eesti tipud

Regina Oja.

FOTO: Jarek Jõepera

1. ja 2. märtsil toimub Otepääl IBU karikasarja hooaja eelviimane etapp, kus esmakordselt võetakse Tehvandil mõõtu ka laskesuusatamises üsna uudsel alal, supersprindis. Kodupubliku rõõmuks tulevad Eesti koondise eest rajale ka kõik tänased tipud. 

Eesti laskesuusatamise koondise peatreeneri Indrek Tobrelutsu sõnul on Eesti koondis Tehvandi radadel esindatud oma parimas koosseisus, sest MK-etappi samal nädalavahetusel kavas pole ning ühtlasi valmistutakse Östersundis toimuvateks maailmameistivõistlusteks. «Otepää IBU karikasarja etapp on koondise viimane kontrollstart enne MMi ja seetõttu oleme kogu tuumikuga peal. Teeme Tehvandil viimase testi,» lausub Tobreluts.    

Otepääl on stardis kõik äsja lõppenud Canmore'i MK-etapil punktikohtadele sõitnud ning teatevõistlustes suurepäraseid emotsioone pakkunud sportlased. Nii on eestlastest rajal Regina Oja, Tuuli Tomingas, Johanna Talihärm, Grete Gaim, Rene Zahkna, Kalev Ermits, Roland Lessing, Martin Remmelg ja ka Kauri Kõiv.

Miks peaks laskesuusasõber märtsis tee aga Otepääle leidma? «Eks pealtvaatajale on põnevust palju, nagu igal laskesuusatamise võistlusel,» kutsub Tobreluts rahvast Tehvandile kaasa elama. «Muidugi on esmakordselt kavas ka supersprint, uus ja põnev ala, mida kõigil juba Otepääl võimalik oma silmaga näha,» lisab Tobreluts.

Tagasi üles
Back