Superpartii teinud Teppan jäi valusalt võiduta

Merili Luuk
Renee Teppan
Renee Teppan Foto: Mateusz Slodkowski / ZUMAPRESS.com

Võrkpalli Meistrite liigas pidi Renee Teppan ja Belchatowi Skra vastu võtma 2:3 (22:25, 26:28, 25:21, 25:18, 14:16) kaotuse, vahendab Volley.ee.

Belchatow jäi Gdanski vastu 0:2 kaotusseisu, ent suutis sellest välja tulla ning evis otsustavas vaatuses ka matšpalli (14:13 seisul). Siiski ei suudetud seda realiseerida ning viies geim kaotati 14:16.

Teppan kerkis tänases kohtumises resultatiivseimaks, tuues Belchatowi kasuks koguni 28 punkti (+20). Eesti rahvuskoondise diagonaalründaja realiseeris rünnakuid 51-protsendiliselt ja lõi 5 ässa ning ühe punkti sai blokiga. Võtijate edukaim oli 21 punktiga (+14) Maciej Muzaj.

Gdansk on D-alagrupi liider, punkte on neil koos 11. Belchatowil on teisena 8 punkti, Maaseiki Greenyardil kolmandana 6 ja Berliini Recycling Volleyl neljandana 5 punkti.

Timo Tammemaa ja Keith Puparti koduklubi Maaseiki Greenyard kohtus Meistrite liiga alagrupimängus Berliini Recycling Volleyga ning pidi vastu võtma 2:3 (25:22, 25:20, 29:31, 22:25, 13:15) kaotuse. Tammemaa tegi suurepärase mängu, tuues Maaseikile 15 punkti (+9), Pupart tegi kaasa osaliselt ja tõi 4 punkti (+2). Pärast tänast on Maaseikil veel pidada üks alagrupimäng, kui 27. veebruaril kohtutakse Gdanski Trefliga.

Robert Täht ja Izmiri Arkas pidid Meistrite liiga alagrupiturniiril vaatamata eestlase heale esitusele tunnistama Prantsusmaa klubi Toursi 3:2 (25:21, 25:16, 20:25, 22:25, 15:12) paremust. Täht oli oma meeskonna resultatiivseim, tuues 22 punkti (+15). Arkas jätkab E-alagrupis viimasel kohal, punktiarve on seni avamata ning edasipääsulootused kustunud. Alagrupis on neil pidada veel üks mäng, kui 27. veebruaril kohtutakse Perugiaga.

Igast alagrupist pääseb veerandfinaali iga alagrupi võitja ja kolm paremat teise koha meeskonda.