Hyundai WRC-tiim tegi sõitjate seas ootamatu vangerduse

Andreas Mikkelsen, Thierry Neuville ja Sebastien Loeb

FOTO: Hyundai Motorsport GmbH

Kui järgmisel MM-rallil Mehhikos on Hyundai meeskonna rivistus selline, nagu ammu välja reklaamitud ehk Thierry Neuville, Andreas Mikkelsen ja Dani Sordo, siis järgnevaks Korsika etapiks naaseb i20 Coupe rooli Sebastien Loeb. Üllataval kombel aga mitte Sordo asemele.

Hyundai andis täna välja lühikese pressiteate, kus selgitatakse, et plaanid on võrreldes esialgsetega muutunud. Varasemalt täishooaja kaasa tegema pidanud Mikkelseni asemel panustatakse Korsikal kahele asfaldispetsialistile ehk prantslasele Loebile ja hispaanlasele Sordole.

Meeskonna ametlik selgitus on, et nõnda on neil maksimaalselt hea võimalus hooaja kokkuvõttes võidelda MM-tiitlile, kuid rallimaailmaga kursis olevate inimeste jaoks pole mingi üllatus, et tiim on peatselt kaks hooaega enda ridades olnud Mikkelseni sooritustes väga pettunud. Volkswageni meeskonnas mehetegusid teinud norrakas pole suutnud pärast Saksa tiimi loobumist varasemat kiirust leida ja 18 rallilt Hyundaiga on tema ainsaks poodiumikohaks mullune kolmas koht Rootsist. Korsikal leppis ta eelmisel aastal seitsmenda kohaga.

Hyundai pressiteade Mikkelseni tagandamise kohta.

FOTO: Hyundai Motorsport GmbH

Tagasi üles