Võrtsjärvel peetava EMi teine päev pakkus paremaid olusid

Postimees Sport
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Talisurfi Euroopa meistrivõistlused Võrtsjärvel.
Talisurfi Euroopa meistrivõistlused Võrtsjärvel. Foto: Enda Pärisma

Talisurfi Euroopa meistrivõistlused Võrtsjärvel jätkusid laupäeval parema tuulega kui esimesel päeval. Hommikupoole sadas veidi lund, tekitades jääle lumelaike, mis siiski takistuseks ei osutunud.

Lohedele toimus viis kursisõitu. Endiselt jäi juhtima Andrei Baljakin Venemaalt, parima eestlasena on Martti Ainola kuuendal kohal.

Kelkudele toimus eile kolm slaalomisõitu ja kaks kursisõitu, lisaks kasutasid mitmed head tuult ka kiirussõidu tulemuste kirjasaamiseks.

Slaalomis juhib jätkuvalt lätlane Janis Preiss, parima eestlasena on Boriss Ljubtšenko kolmandal kohal. U20 klassis juhib Ugnius Alekna Leedust, teisel ja kolmandal kohal on eestlased Joonas Väär ja Kaur Säärits (mõlemad Noblessneri Jahtklubist), olles üldarvestuses esimese poole hulgas. Mõlemad noormehed osalevad noorteprogrammi U17 klassis.

Kelkude kursisõidus tegid eile häid sõite lätlased ning juhtima läks Janis Preiss. Parima eestlasena on Tõnis Salong viiendal kohal. Noortest on esimestel kohtadel Poola võistlejad, Joonas Väär on U17 klassis neljandal kohal.

Kelkude kiirussõidu parima tulemuse on hetkel edastanud Boris Ljubtšenko.

Lõplikud tulemused selguvad täna peale viimast võistluspäeva.

Tulemused: https://winter2019.slaalom.ee/results/

Võistluste kodulehekülg: winter2019.slaalom.ee

Võistluste Facebooki leht: www.facebook.com/events/753323841685525

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles