L, 10.12.2022

Video: levadialased tuletavad meelde, et pühapäeval pole tähtis ainult superkarikafinaal!

Postimees Sport
Video: levadialased tuletavad meelde, et pühapäeval pole tähtis ainult superkarikafinaal!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Sel pühapäeval algab Sportland Arenal toimuva superkarikafinaaliga Eesti jalgpallihooaeg. Et FCI Levadia ja Nõmme Kalju mäng algab piisavalt vara, avavile kõlab kell 13.00, panevad Levadia pallurid fännidele südamele, et nad ikka enne kohtumist valimas ära käiks.

Jalgpall.ee eelvaade superkarikafinaalile:

«Hooaja esimene karikas on mängus ja kindlasti tahame hooaega positiivselt alustada ning selle karika endale võita,» lausus Kalju abitreener Sergei Terehhov.

«Kindlasti ootab ees raske kohtumine, sest mõlemad meeskonnad tahavad karika koju tuua. Me oleme finaaliks väga hästi valmistunud ning anname endast kõik, et karikas Hiiule tuua. Oleme väga motiveeritud, sest võit oleks suurepärane algus hooajale! Loomulikult ootame kõiki fänne staadionile meile kaasa elama ja toetama,» lisas Kalju kaitsja Maximiliano Ugge.

Levadia peatreener Aleksandar Rogic ootab põnevusega hooaja avakohtumist: «Hooaja ettevalmistustsükkel on lõppemas, kõik sujus väga hästi, poisid tegid suurepäraselt tööd. Ees ootab hooaja esimene finaal. Superkarika mängus on meil võimalus võita esimene trofee ning loomulikult soovime seda teha. Nõmme Kalju näol astub meile vastu väga tugev meeskond, eelmise aasta meister ning ootame väga võitluslikku mängu. Meie ülesanne on mängida oma jalgpalli, viia ellu oma mänguplaan ning säilitada fookus igas olukorras.»

«Ettevalmistustsükkel möödus väga hästi, oleme mitu kuud hoolega treeninud ning Superkarikafinaaliks valmis. Meil on kindel siht karikas koju tuua. Uuel hooajal on meie meeskond veelgi tugevam kui mullu - põhituumik säilis ning mängijad teavad üksteise tugevusi,» oli mängu eel enesekindel Levadia mängija Mark Oliver Roosnupp.

Märksõnad
Tagasi üles