Postimees TV: Cagliari šokeeris Milaano Interit

Itaalia meistrivõistluste 26. vooru avamängus alistas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio koduseinte toel liigas kolmandat kohta hoidva Milano Interi 2:1.

Cagliari viis 31. minutil juhtima Ivan Perisici omavärav, kuid Lautaro Martinez viigistas seitse minutil seisu. Seegi skoor ei püsinud tablool kaua, sest juba 43. minutil vormistas matši lõppseisu Leonardo Pavoletti

Matši üleminetitel oli Cagliaril võimalus eduseisu suurendadagi, kuid Nicolo Barella eksis penaltil.

Cagliari jätkab võidu tulemusel 20 meeskonna konkurentsis 14. kohal. Inter võib aga kaotuse tulemusel langeda viiendaks ehk langeda välja Meistrite liigasse viivalt kohalt.