Tottenham sihib veerandfinaalkohta

Mauricio Pochettino on võib enne tänast matši olla lootusrikas

FOTO: Craig Mercer / Sportimage/PA Images/Scanpix

Täna peavad jalgpalli Meistrite Liigas 1/8 finaalide korduskohtumised Dortmundi Borussia – Tottenham Hotspur ja Madriidi Real – Amsterdami Ajax.

Inglise meistriliigas kolmandat kohta hoidval Tottenhamil on täna suurepärane võimalus  teistkordselt klubi ajaloos jõuda Meistrite Liigas kaheksa parema hulka. Koduväljakul alistati avakohtumises Saksamaa klubi 3:0.

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino sõnas, et loomulikult teevad nad kõik selleks, et järgmisesse ringi jõuda. «Me tahame jõuda veerandfinaali nii tähtsal turniiril nagu seda on Meistrite Liiga. Kui me peame täna näitama oma parimat jalgpalli ning sellest tuleb väga kõva mäng,» ütles Pochettino.

Šveitslasest Dortmundi Borussia juhendaja Lucien Favre arvas, et kuigi sakslased mängivad kodustaadionil, kus meeskond on väga palju saavutanud, on hetkel tegemist peaaegu võimatuna näiva missiooniga.

«Peame mängima targalt, õigel ajal väravaid lööma. Kuid kui Tottenhamil õnnestub skoorida, siis on edasi pääseda juba üliraske. Kuid meeskonnana me usume endasse,» rääkis Favre.

Madriidi Real võitis Amsterdamis 1/8 finaali avamängus Ajaxit 2:1. Mängud algavad täna kl 22.00.

Tagasi üles