Super mängu teinud Venno vedas koduklubi CEV Cupi finaali

Oliver Venno.
Oliver Venno. Foto: Galatasaray Voleybol / Twitter

Eesti võrpallikoondislane Oliver Venno aitas koduklubi Istanbuli Galatasaray CEV Cupil finaali.

Galatasaray kohtus poolfinaalis Venemaa klubi Kemerovo Kuzbassiga. Avamängu kaotas Venno koduklubi 1:3, mis tähendas et täna vajas Galatasaray mängu võitma kas 3:0 või 3:1 ning seejärel suutma Kuzbasist üle olla ka kuldses geimis.

Venno suurepärane mäng aitaski täna Galatasaray 3:1 võiduni ning seejärel ka kuldse geimi võiduni. Kuigi Venno koduklubi kaotas avageimi 18:25, siis juba järgmised kolm suudeti pea samakindlalt võita – 25:19, 25:21 ja 25:17. Kuldses geimis oldi Venemaa meeskonnast üle 15:10.

Venno kerkis selgelt üleplatsimeheks, kogudes lõpuks oma arvele 33 punkti (+26). Kaks punkti teenis Venno ka blokist.

Galatasarayd ootab nüüd finaalis kohtumine kas Piraeuse Olympiacose või Trentino Itasiga. Avakohtumise selles paaris võitis Trentino kindlalt 3:0, korduskohtumine peetakse täna hilisõhtul.