Järelvaadatav: Madis Abel ja Aleksandra Galkina krooniti standardtantsudes Eesti meistriks

Audentese Spordikeskuses peeti laupäeval Eesti standardtantsude meistrivõistlused, mille võitis paar Madis Abel – Aleksandra Galkina tantsuklubist Leevi. Teise koha saavutasid Ergo Lükk – Baile Paris (Baile TK) ja kolmandale kohale tuli paar Andres Liiv – Kristin Vaha klubist Mustang.

Noored II võistlusklassis sai esikoha paar Ilja Rotar – Silvia Susanne Barjabin tantsuklubist Leevi, teise koha pälvis paar paar Oliver Pajos – Anette Saiko (ETA) ning kolmandale kohale Olle Viltok – Karoliina Smiltind tantsuklubist Flex.

Noored I võistlusklassis pälvis esimese koha paar Kaspar Kaldaru – Agneta Pukk klubist Respect, teise koha paar Georgi Klementjev – Elika Bohhova klubist Kreedo Dance ning kolmandale kohale tuli paar Ragnar Traks – Sandra Kallas tantsuklubist Flex.

Juunior I klassis saavutas esikoha paar Henry Kristjan Vallaste – Marie Heleen Pais tantsuklubist Leevi, teise koha paar Aleksei Sitnikov – Anastassia Salamatova klubist Kreedo Dance ning kolmandale kohale tuli paar Jan Stupnikov – Sofia Plaksina klubist Kreedo Dance.

Juunior II võistlusklassis pälvis esimese koha paar Anton Siff – Aleksandra Pletneva tantsuklubist Leevi teise koha paar Marco  Kindsigo – Lisete Marjapuu klubist Maarja ning kolmandale kohale tuli paar Richard Eric Rinne – Kristiin Sõõrumaa Golden Dance Clubist.

Lapsed II võistlusklassis saavutas esimese koha paar Martin Makarov – Regina Peik  tantsuklubist Leevi, teise koha paar Marten Thomas Tõniste – Kristin Kasemets samuti tantsuklubist Leevi ning kolmandale kohale tuli paar Nikita Guljajev – Liisa Katre Land klubist Kreedo Dance.

Lapsed I võistlusklassis sai esikoha paar Kirill Lillebrg – Victoria Makarova tantsuklubist Leevi, teise koha pälvis paar Dimitry Fedorov – Elen Kuusik klubist Kreedo Dance ning kolmandale kohale tuli paar Nikita Senin – Elizaveta Senina klubist samuti Kreedo Dance.

Seenior I võistlusklassis sai esikoha paar Vitalia Restnoi – Kersti Restnja tantsukoolist Laguun, teise koha pälvis paar Kristjan Uba – Tiina Uba Crause tantsuklubist ning kolmandale kohale tuli paar Indrek Sniker – Jelena Hruljova /Crause TK/Eesti I TK).

Seenior II võistlusklassis sai esikoha paar Oleg Sadõrev – Tatjana Krõlova klubist Esperanza, teise koha pälvis paar Väino Miil – Kaia Linkberg klubist Respect ning kolmandale kohale tuli paar Indrek Kasak – Kristine Kasak tantsuklubist Ritmo.

Seenior III võistlusklassis sai esikoha paar Heino Telling – Greta-Eva Kalberg klubist Sinilind, teise koha pälvis paar Andres Jõeleht Anu Jõeleht klubist Masters ning kolmandale kohale tuli paar Taivo Lillo – Marina Lillo (Crause tantsukool).

Seenior IV võistlusklassis võitsid esikoha Toivo Purde – Mare Sokolova Emerald TK, teise koha saavutasid Johannes Org – Natalia Org Crause TK ja kolmanda koha Nikolai Voronoi – Alla Voronoi Crause TK.

Tantsijaid hindas üheteistkümne liikmeline rahvusvaheline kohtunike kogu, mida juhtis peakohtunik Ivo Kappet.

Enne võistlust:

Osaleb üle 160 paari ja nende seas ka standardtantsude maailmameistrivõistlustel seitsmenda koha saavutanud Madis Abel ja Aleksandra Galkina.

Tagasi üles