Teppani koduklubi võitis Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumise

Renee Teppan rünnakul.
Renee Teppan rünnakul. Foto: Mateusz Slodkowski / ZUMAPRESS.com

Renee Teppan ning tema koduklubi Bechatowi Skra alistasid võrkpalli Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises Peterburi Zeniidi 3:1 (25:18, 13:25, 25:22, 25:18).

Skra oli esimeses geimis küllaltki kindlalt Zeniidist üle, kuid teises geimis tabas Teppani koduklubi madalseis ning geim kaotati väga suurelt. Seejärel saadi aga oma mäng taas käima ning kohtumine võideti kokkuvõttes 3:1.

Teppanit vaevab endiselt seljavalu, mille tõttu viibis ta täna väljakul üpris vähe. Kokku tõi kohtumisega Teppan vaid ühe punkti, mille ta teenis blokist. Kohtumise resultatiivseim oli Zeniidi György Groser 23 punktiga.

Korduskohtumine toimub 10. märtsil Peterburis.