Postimees TV: Inter alistas väravaterohkes Milano derbis Milani ning möödus neist tabelis

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis Milano Inter napi 3:2 võidu AC Milani üle ning tõusis liigatabelis kolmandaks.

Inter läks Milano derbit juhtima juba 3. minutil, kui täpne oli Matias Vecino. 51. minutiks kasvatas Inter tänu Stefan De Vriji väravale eduseisu kaheväravaliseks.

Kuigi 57. minutil lõi Milan tänu Tiemoue Bakayokole ühe tagasi, teenis Inter kümme minutit hiljem penalti, mille realiseeris Lautaro Martinez. Milan suutis 71. minutil küll ühe tagasi lüüa, kuid viigiväravani enam ei jõutud.

Võiduga möödus Inter linnarivaalist ka liigatabelis. 28 vooruga on Interil kolmandana koos 53 punkti ning Milanil neljandana 51 punkti. Liiga liider on eile liigahooaja esimese kaotuse teeninud Juventus 75 punktiga, Napoli on 60 silmaga teine.