Heiko Rannula: püüame jätkata viimaste mängude lainel

Pärnu peatreener Heiko Rannula.

FOTO: TAIRO LUTTER / PM/SCANPIX BALTICS

Eesti-Läti korvpalliliigas võitleb play-off-koha eest ka Pärnu Sadam, kes alistas viimastes kohtumistes kindlalt Tartu Ülikooli ja Jurmala ning peatreener Heiko Rannula vaatab optimistlikult hooaja lõpu suunas.

12 võidu ja 15 kaotusega Pärnu peab põhiturniiri viimase mängu pühapäeval võõrsil samuti play-offi mõtteid mõlgutava TLÜ/Kaleviga. «Võtame mängu korraga ja läheme võitma. Edasi ei hakka tabeliseisu arvutama, tekkida võivad paljud erinevad variandid,» ütles Rannula.

«Talvel oli meil kehvem periood, siis ütlesin, et potentsiaali on meil kõvasti. Kaks viimast mängu on näidanud, et kõik on võimalik, püüame samal lainel jätkata. Küsimus on selles, kas saame kaitses hakkama. Kui jah, läheb ka rünnak kenasti jooksma. Koosseis on korralik, positsioonid täidetud, pingi pealt abi tulemas. Tõsi, leidub segavaid pisivigastusi.»

Rannula tunnistas, et loomulikult minnakse võitlema Eesti-Läti liiga esikaheksa koha eest, kuid tema mõtted liiguvad juba veidi kaugemale. «Pole vahet, kas tuled põhiturniiril kuuendaks või kaheksandaks, veerandfinaalis saad vastu kellegi suure ja olgem ausad - sealt on raske edu loota. Eesti meistrivõistluste raames on kohtadel kolmandast kuuendani veel kõik variandid võimalikud.»

Tagasi üles