Saksa ja Serbia sõpruskohtumise inetu lõpp: Leroy Sane sai mustrid säärde

Toimetas Indrek Raudkivi
Saksamaa jalgpallitäht Leroy Sane pääses eile Milan Pavkovi jõhkrast taklamisest ehmatusega
Saksamaa jalgpallitäht Leroy Sane pääses eile Milan Pavkovi jõhkrast taklamisest ehmatusega Foto: nordphoto / Ewert / imago images / Nordphoto/Scanpix

Eile Wolfsburgis peetud jalgpalli maavõistluses Saksamaa ja Serbia vahel sõideti julmalt sisse Saksa tähele Leroy Sanele. Mängiti parajasti üleaja minuteid, kui serblane Milan Pavkov tallad ees Sanele jalgadesse hüppas.

Sane nägi tõenäoliselt ohtlikku situatsiooni ette ja pääses ehmatusega. Igal juhul kõndis ta väljakult ära omal jalal. Pankov teenis jõhkra vea eest punase kaardi. Mäng lõppes 1:1 viigiga. Luka Jovovic viis serblased matši 12. minutil juhtima, teisel poolajal Leon Goretzka viigistas.

Saksamaa kuulub Eestiga samasse EMi valikgruppi ning kohtub pühapäeval Amsterdamis Hollandiga.