Video: Anthony Joshua esitles fännidele oma tagasihoidlikku elupaika

Anthony Joshua FOTO: PA Wire / SCANPIX

Luksusliku eluga harjunud poksikuulsus Anthony Joshua valmistub USA pinnal peetavaks matšiks askeetlikes tingimustes.

Kui paar aatat tagasi tegi väljaanne Daily Star loo briti-poksija luksuslikust Londoni äärelinnas asuvast kodust, milles on seitse magamistuba, viis vannituba, veinikelder, kinosaal, bassein ja jõusaal, siis praegu elab 29-aastane Joshua sootuks teistsugustes tingimustes. Põhjuseks 1. juuni matš Jarrell Milleriga, milleks britt otsustas valmistuda päris rockybalboalikes tingimustes.

Oma uut Sheffieldis asuvat kodu esitles Joshua ka enda youtube’i kanalis. Korter näeb välja väga askeetlik ning seal pole midagi üleliigset. Elutoa sohvad paistavad lausa nii kulunud nagu oleks neil vanust palju aastakümneid.

«Kui pole katki, pole mõtet parandada,» nentis Joshua oma videos. Korteris on kaks magamistuba, millest poksija enda «master bedroom» sedavõrd tilluke, et sinna ei mahugi enamat kui ühe inimese voodi.

«Siin on väga vaikne ja ei juhtu eriti midagi,» ütles mees oma magamistoa kohta. «Kui inimesed tulevad siia ja näevad mu elamist, imestavad nad väga, miks ma siit veel ära pole kolinud. Vastus on konkreetne. Sest see toimib. Siin on rahulik ja igaühele sobib oma.»

Kuna korteris ühtegi üleliigset ahvatlust, suudab Joshua keskenduda vaid treenimisele. Ka asupaik meeldib talle väga, sest see on vaid kahe minuti kaugusel nii treening- kui ka tulevasest võistluspaigast.

Söök pole siin probleem ja ilm samuti mitte. «Pole mingit põhjust trenni mitte teha,» tunnistas Joshua.

Et säärasest treeninglaagrist on olnud tõesti abi, näitavad inglase saavutused: pärast 2012. aasta Londoni olümpiavõitu kerkis ta tõeliseks raskekaalu kuningaks. Ta on võitnud kõik 22 profimatši, seejuures neist 21 said läbi juba enne lõpugongi.

Joshua-Milleri vaheline matš peetakse New Yorgis, legendaarses Madison Square Gardenis. Tegemist on ühtlasi Joshua profikarjääri esimese matšiga, mille ta peab väljapool Inglismaad.

Tagasi üles
Back