Rauno Tiits võitis trepijooksu olenemata omapärasest vahejuhtumist

Rauno Tiits.

FOTO: Erkki Viljarand

Esmaspäeva õhtul toimus Eesti trepijooksude karikasarja 6. etapina Tallinnas Tornimäe tänaval SEB peahoones trepijooks, mille võitis meestest korraks komistanud ja lüliti pihta läinud Rauno Tiits ning naistest Merlyn Valma.

21. korrusele ajaga 1.22,8 jooksnud Tiits vääratas 15. korruse kandis. «Koperdasin ja lõin õlaga koridori tule pihta, mis kustutas korraks tuled ära. Maandusin vasaku käe peale, aga sain ruttu püsti ja jooksin edasi. Õnneks viibis meditsiinitöötaja üleval. Ta lülitas tuled kohe tagasi,» kirjeldas Tiits vahejuhtumit ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

«Tuled järjest kustusid, aga ülemine lamp natuke ikka valgust näitas. Päris kottpime ei olnud, aga seiklus missugune. Sinnani oli tempo väga hea, aga kõigest piisas, et ikka võit ära võtta. Kaotasin ajas ehk paar-kolm sekundit, rütmi rikkus ka ära, aga hetke sain puhata.»

Teise tulemuse 1.23,7 jooksis välja Lauri Ulm (Täppsportlased). Kolmanda koha sai Erki Seier (SEB Spordiklubi) ajaga 1.28,2.. NAistest võitis trepijooksu Merlyn Valma (Treeningpartner) ajaga 1.45,4. Teine oli Mari-Liis Valma (FB Jooksmine) ajaga 1.56,4. Kolmandaks tuli Marika Turb (Head Inimesed) ajaga 2.00,4.

SEB peahoone trepijooksu tulemused.

Tagasi üles