E, 4.12.2023

Hamilton: Bottas pole muutunud, kui välja arvata tema habe

Silver Tabo
, reporter
Facebook
Comments
Mercedese soomlasest piloot Valtteri Bottas võitis hooaja avaetapi Austraalias. Kas ta suudab liidrikoha säilitada ka pärast Bahreini GPd?
Mercedese soomlasest piloot Valtteri Bottas võitis hooaja avaetapi Austraalias. Kas ta suudab liidrikoha säilitada ka pärast Bahreini GPd? Foto: KARIM SAHIB / AFP

Viiekordne vormel 1 maailmameister Lewis Hamilton (Mercedes) ütles tiimikaaslasest Valtteri Bottasest rääkides, et võrreldes eelmise aastaga pole tema tuvastanud soomlase käitumises mitte ühtegi muutust, ehkki Bottas alustas hooaega võimsalt, kui võitis avaetapi Austraalias.

Hamilton ei usu, et Bottas oleks tänavuga võrreldes motiveeritum kui mullu. «Ma ei usu, ta on igal aastal motiveeritud. Ma töötan selle mehega koos ning ta on see sama mees, kes ta oli eelmisel aastal. Seega, pole mitte mingit erinevust, kui välja arvata asjaolu, et tal on nüüd habe,» rääkis Hamilton Motorsport.com-ile.

«Aga eks aeg näitab. Ma pole kunagi mõelnud, et ta oleks nõrk inimene. Ma olen teda alati vaadanud kui tugevat isiksust,» lisas britt.

29-aastase Bottase sõnul võttis ta aga talvel kasutusele senisest erineva lähenemise ning seda eelkõige just vaimses plaanis. «Kui vaadata tulemusi, siis mõistagi on hooaeg alles väga varajases faasis, aga ma võin öelda, et midagi on minu mõtlemises aasta jooksul muutunud. Talvine ettevalmistus ning see, kuidas ma ennast tunnen või asjade üle mõtlen, on muutunud. Seda on raske üksikasjalikult selgitada, kuid ma tunnen ennast teistmoodi võrreldes varasemate aastatega,» tõdes soomlane.

Täna kell 14 algas Bahreinis viimane kolmas vabatreening. Laupäevane kvalifikatsioon on kavas kell 17 ja pühapäevane võidusõit, millest teeb Postimees ka otseblogi, kell 18.10.

MM-sarja üldseis (1/21): 

Sõitjad:

  1. Valtteri Bottas (Mercedes) 26 punkti
  2. Lewis Hamilton (Mercedes) 18
  3. Max Verstappen (Red Bull) 15
  4. Sebastian Vettel (Ferrari) 12
  5. Charles Leclerc (Ferrari) 10

Meeskonnad: 

  1. Mercedes 44 punkti
  2. Ferrari 22
  3. Red Bull 15
  4. Haas 8
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles