Piltuudis: pika karjääri lõpetanud Lessing ja Kõiv saadeti šampanjaga erru

Toimetas Kris Ilves
Roland Lessing (vasakul), Kalev Ermits ja Kauri Kõiv.
Roland Lessing (vasakul), Kalev Ermits ja Kauri Kõiv. Foto: Kuvatõmmis videost

Laskesuusatajad selgitasid täna Haanjas välja Eesti meistrid mass-stardis, kus keeruliste lumeolude tõttu toimus võistlus lühendatud formaadis.

Võistlused peeti 600 meetri pikkusel ringil ning lühendatud oli ka trahviringi pikkus, lisaks oli igal sportlasel tiirus võimalus kasutada ka ühe varupadruni abi, kirjutab Biathlon.ee.

Meeste mass-stardis läks kuld täna Kalev Ermitsale (8.45,5; 0+0+0+2), hõbeda teenis Kauri Kõiv (+7,8; 0+0+1+0) ning poodiumi kolmandale astmele tõusis Roland Lessing (+13,2; 0+0+1+0).

Lõppenud Eesti meistrivõistlustega tõmbasid Lessing ja Kõiv tippspordile joone alla, mehed saadeti šampanjaga erru. Rohkem pilte ja videoid leiab estonianbiathlonteam Instagramist. Viska pilk peale!

Naiste ühisstardiga sõidus teenis kulla Regina Oja, kes läbis distantsi ajaga 9.38,2 (1+0+1+0). Poodiumi teise koha hõvas täna Johanna Talihärm (+1.07,3; 1+0+1+1) ning pronksi sai kaela Grete Gaim (+1.31,4; 1+1+1+1).