Kaidi Kivioja hooaja teisest MK-etapist: kurvastamiseks pole aega

Toimetas Silver Tabo
Kaidi Kivoja Rio olümpiamängudel.
Kaidi Kivoja Rio olümpiamängudel. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Triatleet Kaidi Kivioja võistles 31. märtsil Uus-Meremaal New-Plymouthis triatloni maailmakarikasarja teisel etapil, kus sai 49 naise konkurentsis 17. koha.

Kivioja läbis triatloni sprindidistantsi koguajaga 1:05.25. Ta läbis 750 meetri pikkuse ujumisdistantsi ajaga 11.34, sõitis 20 km jalgrattal täpselt 35 minutiga ja läbis 5 km pikkuse jooksudistantsi ajaga 17.59.

«Järjekordne pettumust valmistav esitus, aga pole aega kurvastamiseks. Aeg on üles tõusta ning tagasi tööle asuda. Mis mind motiveerib? Teadmine, et ma võin olla parem,» kommenteeris Kivioja oma võistlust sotsiaalmeedia vahendusel.

Kaks nädalat tagasi Austraalias Mooloolabas peetud hooaja avaetapil sai 26-aastane Kivioja 19. koha.

MK-etapi võitis itallanna Angelica Olmo ajaga 1:03.27. Teisena lõpetas šveitslanna Jolanda Annen, kes kaotas võitjale vaid ühe sekundiga. Kolmanda koha sai australlanna Jaz Hedgeland ajaga 1:03.36.