Video: Ott Remmer lubab hiinlasest vastase tugevate löökidega rivist välja lüüa

Ott Remmer

FOTO: Meelis Meilbaum/Virumaa Teataja/Scanpix

13. aprillil Tondiraba Jäähallis toimuval Duel Fightil lähevad kuuenda võitluspaarina vastamisi Ott Remmer Eestist ja Li Yankun Hiinast. Remmer kirjeldab oma vastast väga agressiivse võitlejana.

Tartust pärit Ott Remmeril on sel aastal arvel üks võit ja üks kaotus. Viimase võistluse ebaõnnestumine on eestlasel nüüdseks juba selja taha jäänud ning motivatsioon Hiina koondise vastu astuda kõrge.

«Kindlasti motiveerib see rohkem. Kui hästi silma paistad ja teed hea esituse, siis on lootust, et sind kutsutakse WLF sarja,» rääkis Remmer, kelle vastaseks on Tallinnas 28-aastane Li Yankun.

«Üsna agressiivne, kellele meeldib otse peale käia. Kätega poksib palju,» kirjeldas Remmer oma vastast, kuid lubas talle peale minna tugevate löökidega. «Ma ei ole kombinatsioonidega ründaja, vaid mul on üksikud tugevad löögid, mis viivad päris tihti vastaseid rivist välja,» iseloomustas Remmer end.

Vahetult enne Remmeri ja Yankuni lahingut astuvad Duel Fightil areenile 18-aastane Andres Oitsar ja 21-aastane Jiao Fukai Hiinast, kes võitlevad kaalukategoorias kuni 73,5 kilo.

Hiina koondis saabub Eestisse juba 9. aprillil. Lisaks aklimatiseerumisele kulub nende aeg trennideks Kevin Renno uues spordiklubis ja First Fighting Club ning lisaks pakutakse neile erinevaid ekskursioone ja kultuuriprogramme.

Duel Fight 3 Eesti vs Hiina toimub 13. aprillil Tondiraba jäähallis. Piletid on juba müügil Piletilevi müügipunktides, lisaks on parima elamuse saamiseks võimalik osta VIP laud otse võitlusareeni kõrvale. Täpsem info võistluse kohta on leitav Duel Fighti Facebooki lehel.

Vaata Remmeri videot siit:

Tagasi üles