Markko Moisarit kaotused ei heiduta: ma armastan seda sporti

Markko Moisar

FOTO: ERIK PROZES / PM/SCANPIX BALTICS

Duel Fightil ringi tulev Markko Moisar on möödunud aasta jooksul pidanud vastu võtma mitu valusat kaotust. Hoolimata ebaõnnest on Eesti üks tugevamaid võitlejaid motiveeritud ja valmis kaotusteseeriat lõpetama

13. aprillil astuvad Tondiraba jäähallis kaheksanda võitluspaarina areenile 25-aastane Markko Moisar ja Hiinat esindav 21-aastane Jin Ying. Võitlus toimub kaalukategoorias kuni 63 kilogrammi. Moisar on võistlusvormi timminud Tais ja vahetult enne võitlust käib Hollandis.

«Pärast viimast kaotust olen valinud oma kehakaalus võistlemise, vorm on hea,» kinnitas Moisar. 

Viimased kaotused Moisarit ei heiduta. «Ma armastan seda sporti. See on ju ainult mängimine seal käte ja jalgadega. Mõnele meeldib arvutis mängida, mulle meeldib mängimine reaalses elus,» rääkis Moisar oma lemmikalast. Markko Moisar lubab, et sel korral tuleb võit kindlasti koju, kuid vastase kohta suurt eeltööd tegema ei hakka. «Saame tuttavaks kaalumisel,» ütles Moisar. 

Kaalukategoorias kuni 77 kilogrammi esindab Eestit 21-aastane Maikel Astur, kelle vastaseks Hiina koondist esindav 26-aastane Bo Fufan. 

Hiina koondis saabub Eestisse juba 9. aprillil. Lisaks aklimatiseerumisele kulub nende aeg treeninguteks Kevin Renno uues spordiklubis ja First Fighting Clubis.

Duel Fight 3 Eesti vs Hiina toimub 13. aprillil Tondiraba jäähallis. Piletid on juba müügil Piletilevi müügipunktides. Parima elamuse saamiseks võimalik osta VIP laud otse võitlusareeni kõrvale. Täpsem info võistluse kohta on leitav Duel Fighti Facebooki lehel.

Tagasi üles
Back