NHLi tähed pääsesid napilt lennuõnnetusest

Tampa Bay Lightning on tänavuse NHLi hooaja põhiturniiri edukaim meeskond.

FOTO: Reuters/ScanPix

Jäähokiliiga NHL põhihooaja parim võistkond Tampa Bay Lightning elas üle tõsise ehmatuse, kui neid vedanud lennukil plahvatas mootor ning läbi tuli teha hädamaandumine.

Põhiturniiri võidu juba nüüdseks kindlustanud hokimeeskonna mängijad käisid mõnepäevasel puhkusel Miamis, kus tähistati saavutust. Tagasiteel koju Floridasse sai meeskonna peomeeleolu aga ootamatu lõpu kui nende lennukil ootamatult üks mootoritest plahavatas.

Hiljem meediaga suhelnud Tampa võistkonna esindaja Bob McKenzie sõnul pole veel tänini selge, kas mootorisse lendas sisse lind või plahvatas see lihtsalt rikke tõttu – küll aga elasid kõik pardalolijad üle pingelised hetked kui lennuk Miami lennujaama poole tagasi keeras ning õnneks probleemideta hädamaandus.  

Pärast õnnelikult lõppenud vahejuhtumit ei tahtnud Lightningi mängijad enam uuele lennukile istuda, vaid võtsid ette nelja- kuni viietunnise bussireisi Tampa Baysse.

Kannatada saanud lennuk ei olnud NHLi võistkonna enda lennuk, millega käiakse võõrsil mängimas.

Lightningi jaoks lõppeb tänavune põhiturniir kahe võõrsil peetava matšiga, millest esimene toimub Eesti aja järgi tuleval ööl Torontos.

Tagasi üles