Malachowski: loodan, et meil on põhjust Kanteriga pärast OMi õnnelikud olla

Olümpiavõitja Gerd Kanter (paremal) ja kahekordne olümpiahõbe Piotr Malachowski (keskel) on mitmel korral tiitlivõistlustel koos poodiumile tõusnud. Mullu karjääri lõpetanud Kanter töötab nüüd Malachowski treenerina ning mõistagi on eesmärgiks tõusta järgmisel aastal Tokyos olümpiavõitjaks.

FOTO: TAIRO LUTTER / PM/SCANPIX BALTICS

Neljapäeval Keilas peetud korvpalli teise liiga veerandfinaali kolmandas mängus Keila Korvpallikooli ja Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline’i vahel oli taas külalisvõistkonna eest mängimas ka kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanter.

Mitmetele jäi aga märkamatuks, et tribüünilt jälgis kohtumist kahekordne olümpiahõbe, maailmameister ning kahekordne Euroopa meister Piotr Malachowski, vahendab Korvpall24.ee.

Eelmise aasta detsembris Kanteri endale treeneriks palunud Malachowski on eestlase juhendamisega väga rahul: «Ma olen väga õnnelik, et ta tuli. Ta on väga tark mees ning hea treener aga eks tulemusi näeme MMil Kataris. Ühtlasi loodan, et meil on põhjust 2020. aastal pärast Tokyo olümpiamänge olla õnnelik.»

Loe edasi Korvpall24.ee portaalist.

Tagasi üles