Jõesaar ja Tenerife said koduliigas tabelisse järjekordse kaotuse

Janari Jõesaar (viskel).
Janari Jõesaar (viskel). Foto: cbcanarias.net

Eesti korvpallikoondislase Janari Jõesaare koduklubi Tenerife Iberostar pidi Hispaania kõrgliigas tunnistama 87:91 Baxi Manrasa paremust.

Tenerife alustas kohtumist hästi ning avaveerandaja järel oli Jõesaare koduklubi 23:17 eduseisus. Teisel veerandajal suutis aga koduväljakul mänginud Manresa paremini esineda ja nii läks koduvõistkond poolajapausile 40:38 eduseisus.

Kolmandal veerandajal tegi Manresa vahet veelgi suuremaks, olles enne viimast veerandaega Tenerigfe ees 12 punktiga juhtimas. Tenerife suutis viimasel veerandajal tulla mängu tagasi ja paaril korral ka ohlikult lähedale jõuda, kuid lõpuks suutis Manresa kohtumise siiski 91:87 võita.

Jõesaar viibis platsil kokku 5 minutit ja 43 sekundit. Selle ajaga sai ta kirja ühe resultatiivse söödu, punkte eestlane sel korral ei toonud. Tenerife parimaks kerkis Tim Abromaitis 27 punktiga.

Tenerife on hetkel Hispaania kõrgliigas hoidmas kümnendat kohta 18 võistkonna konkurentsis.