Tugev Unics mängis Kalev/Cramo üle

Ville Arike
Mäng Unicsiga on kalevlased muutnud mõtlikuks. Paremal Martin Dorbek, esiplaanil Arnett Moultrie, tema taga Chavaughn Lewis. Foto: Tairo Lutter

VTB Ühisliigas play-off’i koha eest võitlev BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond lootis kodus saada võidulisa, kuid vastane oli liiga tugev – Kaasani Unics lahkus Tallinnast 107:95 võiduga.

Unics jätkab põhiturniiri esikoha jahtimist – kui Tatarimaa klubi võidab ka neli järgmist kohtumist, edestatakse igal juhul Moskva CSKAd ja saadakse kohamängudeks parim asetus. Ehkki Kalev võitis esimese veerandaja 25:22, valitses edasist Unics. Kui neljanda veerandaja keskpaigas kruviti vahe enam kui kahekümnele punktile, võeti jalg gaasipedaalilt ja Kalev sai kaotusseisu soliidsemaks.