Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee

Kolme võiduni peetavas Eesti korvpalli meistrivõistluste veerandfinaalseeria avamängus teenis Pärnu Sadam võõrsil 83:60 võidu Rapla Avis Utilitase üle.

Rapla alustas kohtumist suurepäraselt ning võitis avaveerandi koguni 20:8. Teisel veerandajal oli Pärnu juba paremini mängus sees ning poolajapausile mindi Rapla 32:29 eduseisus.

Kolmanda veerandi alguses suutis Rapla pärnakatele veel vastu saada, kuid edasi laguneti täielikult. Nii teenitigi avamängus kodupubliku silme all 23-punktiline kaotus.

Pärnu parim oli 15 punkti visanud Mihkel Kirves, Siim-Markus Post sai kirja 14 punkti ning Demetre Rivers 13 punkti. Rapla resultatiivseimad olid 16 punkti visanud Brian Williams ja Sven Kaldre.

Seeria teine mäng peetakse 14. aprillil.