Arsenalile ja Chelseale oodatud võit

Olivier Giroud (paremal) õnnitleb Chelsea ainsa värava löönud Marcos Alonsot.
Olivier Giroud (paremal) õnnitleb Chelsea ainsa värava löönud Marcos Alonsot. Foto: EPA

Jalgpalli Euroliigas mängiti eile hilisõhtul esimesed poolfinaalikohtumised. Kui Londoni Arsenal võitis kodus kindlalt 2:0 Napolit, siis Chelsea päästis Alonso viimase hetke värav.

Arsenali mängus viis Aaron Ramsey väljakuperemehed juhtima juba 14. minutil, pannes punkti Arsenali ilusale rünnakule. Vaid kümme minutit hiljem kaotas Napoli oma väljaku poolel palli. Lucas Torreira pääses löögile ning pall põrkas Napoli Kalidou Koulibalyst väravasse. Rohkem väravaid mängus ei löödud.

Chelsea oli Prahas aga tõsises hädas, kuid napsas lõpuks siiski 1–0 võidu Marcos Alonso mängu 86. minutil löödud väravast, mis oli talle Euro Liigas juba teiseks tabamuseks.

Teistes kohtumistes alistas Benfica Eintracht Frankfurti 4–2 ja Valencia võitis Villareali 3–1.

Poolfinaali järgmised mängud mängitakse järgmisel neljapäeval.