Kalev/Cramo sai Venemaalt abi ja on VTB Ühisliiga play-off'ist ühe võidu kaugusel

Nagu alati, on Saraatovi Avtodor vahetanud hooaja jooksul treenerit, aga ka nimekas Jevgeni Pašutin pole meeskonda suutnud soovitud kursile tüürida.

FOTO: vtb-league.com

Korvpalli VTB Ühisliiga play-off'i koht tuli BC Kalev/Cramole veelgi lähemale, sest põhikonkurent Saraatovi Avtodor kaotas kodus Nižni Novgorodile 85:91.

8. kohal asuval Kalevil on nüüd 11 võitu ja 12 kaotust ning pidada kolm mängu. Järgnevad Krasnojarski Jenissei saldoga 9-14 (lõpuni samuti kolm mängu) ja Avtodor saldoga 9-15 (pidada kaks mängu).

Ning kummalgi konkurendil pole jäänud lihtsaid vastaseid. Jenissei mängib võõrsil Astana ja Himki (mõlemad kuuluvad esikuuikusse) ning Avtodor kodus põhiturniiri esikohta jahtiva Kaasani Unicsiga. Viimasel päeval, 28. aprillil mängivad Jenissei ja Avtodor Krasnojarskis omavahel. Seejuures omavahelistes mängudes on Kalev Jenisseiga plussis, Avtodoriga aga miinuses.

Kui Kalev saab oma viimastest mängudest (17., 20. ja 24. aprillil vastavalt Peterburi Zenidi, Nižni Novgorodi ja Krasnodari Lokomotiv-Kubaniga) vähemalt ühe võidu, on 8. koht ja esmakordne play-off-pilet kindel. Ent pole välistatud, et võita poleks enam vajagi.

Kalevi ees asuv Nižni sai aga 13. võidu ning teda ootavad peale Tallinnas peetava kohtumise ees kodumängud Himki ja Minski Tsmokiga. Koha võrra kõrgemale on Kalevil tõusta juba väga raske.

Veel ühes tänases mängus oli Riia VEF 70:66 üle Minski Tsmokist. VEFil on 9 võitu ja 16 kaotust ning pidamata üks mäng. Kell 19 alustasid Kaasanis sealne Unics ja Peterburi Zenit.

Tagasi üles