Janar Talts: kole mäng, ainus hea asi oli võit

Janar Talts (sinises).

FOTO: EERO VABAMÄGI / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Eesti korvpallimeistrivõistluste veerandfinaali neljandas mängus alistas Tallinna Kalev/TLÜ Tartu Ülikooli lisaajal 97:96 ja jäi seerias peale 3:1, vanameister Janar Talts aga tõdes, et võit oli täna ainus hea asi.

"Tänavakorvpalli kohta päris okei skooriga mäng. Kaitses olime eriti kehvad ja ka rünnak jäi suhteliselt ühekülgseks. Meie poolt kole mäng," ei hakanud Talts toimunut ilustama.

Ta jätkas: "Kahes eelmises võidumängus tegutsesime parema rütmiga. Võrreldes eelmise korraga muutis Tartu aga taktikat ja alustas teistsuguse viisikuga. Magus ja tähtis võit, aga see oli täna ka ainus hea asi."

Taltsi sõnul oli seeria võitmine meeskonnale oluline, sest Eesti-Läti liigas ei jõutud play-off'i. Samuti oli hooaja jooksul mitu sarnast mängu lõpuga kaotatud, ent nüüd suudeti tänu Joshua Noffleti viimase sekundi kolmesele kallutada kaalukausid enda poole.

Poolfinaalis ootab Kalev/TLÜ-d Eesti klubidest teise asetuse saanud TalTech. "Nad on sel aastal mänginud väga hästi ja meie kindlasti pole favoriidid. Võitleme nii, kuidas suudame," lubas "väikese" Kalevi kogenuim mees.

Tagasi üles