Tiitlit jahtiva Manchester City poolkaitsja jääb olulisest derbimängust eemale

Kevin De Bruyne.

FOTO: COLORSPORT/LYNNE CAMERON / imago images / Colorsport

Manchester City jalgpalliklubi poolkaitsja Kevin De Bruyne ei saa osaleda kolmapäeval Inglismaa kõrgliigas Premier League peetavas 35. vooru kohtumises Manchester Unitedi vastu.

Belga koondislane vigastas pühapäevases 1:0 võidumängus Tottenham Hotspuri üle jalga, mistõttu sekkus 38. mänguminutil tema asemel väljakule Fernandinho. City peatreener Pep Guardiola kinnitas tänasel pressikonverenetsil, et De Bruyne jääb lihasevigastuse tõttu Punaste Kuradite koduväljakul Old Traffordil toimuvast vastasseisust eemale.

«Eks järgmistel päevadel ole näha, kas tema seisund paraneb või mitte. Aga homme ta ei osale,» hindas Guardiola 27-aastase belglase seisundit.

City asub praegu liigatabelis 86 punktiga teisel kohal, liidripositsioonil paikneval Liverpoolil on ühe enam peetud kohtumise juures kaks silma rohkem. Hooaja lõpuni jääb neil pidada vastavalt kolm ja neli mängu.

«Neli mängu on jäänud veel pidada ning peame neist kõik võitma, et tulla meistriks. Old Traffordile pole kerge minna, kuid teisest küljest on tegu meeldiva kohaga. Nemad võitlevad selle nimel, et lõpetada hooaeg esinelikus ning meie võitleme tiitli nimel. Seega lähme tegema head mängu,» lisas 48-aastane hispaanlane.

Premier League'i esikuuik:

  1. Liverpool 88 punkti (35 mängust)
  2. Manchester City 86 (34)
  3. Tottenham Hotspur 67 (34)
  4. Chelsea 67 (35)
  5. Arsenal 66 (34)
  6. Manchester United 64 (34)
Tagasi üles