Euroopa liiga: Arsenal alistas poolfinaali avakohtumises Valencia, Chelsea mängis viiki (3)

Arsenal - Valencia
Arsenal - Valencia Foto: PAUL CHILDS / Action Images via Reuters

Euroopa Liiga poolfinaalide avakohtumistes leppisid Chelsea ning Frankfurdi Eintracht 1:1 viiki, Arsenal alistas 3:1 Valencia.

Londoni Chelsea kohtus oma poolfinaalis Saksamaa meeskonna Frankfurdi Eintrachtiga. Saksamaa kõrgliigas oma head taset tõestanud Eintracht asus kohtumist ise juhtima, kui 23. minutil avas skoori Luka Jovic. Poolaja lõpus viigistas Pedro seisu ning teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud. Nii on avamängust selles paaris kirjas 1:1 viik.

Londoni Arsenal kohtus Hispaania kõrgliiga meeskonna Valenciaga. Valencia asus kohtumist 11. minutil Mouctar Diakhaby väravast 1:0 juhtima, kuid Alexandre Lacazette viigistas seitse minutit hiljem seisu ning viis 26. minutil Arsenali omakorda 2:1 juhtima.

Teisel poolajal ei suutnud Valencia viigiväravat enam kuskilt leida ja nii vormistas hoopis Pierre-Emerick Aubameyang esimesel lisaminutil lõppseisuks 3:1.

Korduskohtumised mõlemas paaris peetakse järgmisel nädalal.