Mainzi ründaja sai peapõrutuse, lõi seejärel värava, aga unustas selle ära

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Karim Onisiwo
Karim Onisiwo Foto: Frey-Pressebild/Deines / imago images / Thomas Frey

Saksamaa jalgpalli Bundesligas tegid eile Mainz 05 ja RB Leipzig 3:3 viigi. Kodumeeskonna Mainzi avavärava lõi 27-aastane austerlane Karim Onisiwo, viis minutit varem sai ründaja peapõrutuse.

Onisiwo põrutas pead mängu 38. minutil, kuid jätkas mängimist ning lõi 43. minutil Mainzi avavärava, mis tegi tol hetkel seisuks 1:2. Eelnevalt oli Leipzig Lukas Klostermanni kahest väravast mängu juhtima läinud.

Poolajapausil riietusruumis said Mainzi mehed aru, et Onisiwoga pole kõik korras. Ta ei mäletanud, et oli vahetult enne poolajapausi värava löönud. Mõistagi vahetati mees poolajal välja.

Teisel poolajal viis Timo Werner külalismeeskonna Leipzigi 3:1 juhtima, kuid Moussa Niakhate ja Jean Philippe Mateta väravad tähendasid, et mäng lõppes 3:3 viigiga.

Leipzig hoiab Bundesligas 65 punktiga kolmandat kohta, Mainz on 37 silmaga 12. positsioonil.