Solskjæri karm hinnang: Euroopa liiga on meie õige koht

Ole Gunnar Solskjær pärast pettumuse valmistanud 1:1 viigimängu Huddersfieldis.

FOTO: PAUL ELLIS / AFP

Manchester Unitedi jalgpalliklubi peatreener Ole Gunnar Solskjær andis mõista, et meeskonda ootab suvel suurpuhatus ja tunnistas Meistrite liiga taseme praegusele koosseisule ülejõu käivaks.

«Suur võimalus, et nägite täna mitmeid mängijaid viimast korda. Aga ma ei tooks kedagi eraldi välja,» lausus norralane pärast eilset 1:1 viiki Huddersfieldis, mille järel sai selgeks, et Manchester United mängib uuel hooajal Euroopa, mitte Meistrite liigas.

Enamgi veel: kui Premier League'is jäädakse kuuendaks (kus enne viimast vooru asutakse) ja Watford alistab Inglismaa karikafinaalis Manchester City, tuleb Unitedil alustada juba Euroopa liiga teisest eelringist 25. juulil.

«Tekitasime endale lootuse pääseda Meistrite liigasse, mida paljud ei pidanud võimalikuks,» jätkas hooaja keskel kuulsa klubi treeneriohjad haaranud Solskjær. «Meil oli võimalusi tulla kolmandaks või neljandaks. Aga nüüd elame ja peame leppima reaalsusega, kus oleme. Kuues on ilmselt õiglane koht.»

«Pingutamise ja suhtumise taha pole midagi jäänud. Mängijad jooksevad ja tahavad. Me ei ole lihtsalt piisavalt heal tasemel. See on probleem,» lisas omaaegne sama klubi ründetuus.

Tagasi üles