Infarktist toibunud Casillas pöördus avalikkuse poole

Iker Casillas.

FOTO: RAFAEL MARCHANTE / REUTERS

Eelmise nädala kolmapäeval Porto jalgpalliklubi treeningul infarkti saanud väravavaht Iker Casillas pääses täna haiglast koju.

Legendaarne 37-aastane väravavaht lubas, et puhkab nüüd mõned nädalad kuni mõned kuud. «Mõned päevad tagasi elasin üle keerulise olukorra. Minuga juhtus miski, mis võib juhtuda ükskõik millal. Õnneks kõik laabus ning olen selle eest väga tänulik,» ütles Casillas haiglast väljudes.

Casillas tänas eraldi Porto meditsiinipersonali, kes tema terviserikkele kiiresti reageeris. «Ma ei tea, mida tulevik toob, kuid kõige tähtsam on, et olen siin. Ma saan inimestega rääkida ning öelda neile, kuidas ma end tunnen.»

Casillas veetis 16 aastat karjäärist Madridi Reali ridades, kelle eest jooksis platsile kokku 725 mängus. Koos Madridi klubiga võitis ta kolm Meistrite liigat ning viis Hispaania meistritiitlit.

Hispaania koondise ridades tuli Casillas kahel korral Euroopa meistriks ning korra maailmameistriks. 2015. aastal liitus ta Portoga, kellega võitis mullu liigatiitli. Casillas hoiab enda käes ka Meistrite liiga rekordit, olles väljakul käinud 177 mängus.

Tagasi üles